Головна - hydrodynamic-ukraina

Обладнання для автомийки Самообслуговування. Новинка в авто мийному бізнесі, дві технології миття під одним дахом. Пінна технологія та мікропорошкова технологія на безконтактних  мийках самообслуговування.  Продаємо Порохотяги, Системи продажу рідини для омивача скла, Підкачка коліс, Озонування салону авто. Можемо організувати Авто Спа  Центр.Ми продаем найкраще обладнання для безконтактних автомийок.

 

Обладнання для безконтактної авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» це поєднання найкращих технологій миття авто. Під одним дахом зібрано дві технології. 1. Мікропорошок, 2. Активна піна.Користувач комплексу сам вибирає спосіб миття кузова авто, відносно забрудненості та зовнішнього стану авто.Мікропорошкова технологія: це підігріта до 60 градусів вода, змішана з спеціальним мікропорошком і під тиском 100 бар подається на пістолет для миття, таке поєднання не пошкоджує лакофарбове покриття кузова та якісно змиває бруд з авто.Пінна технологія: спеціальна рідина під дією стисненого повітря та розчинена водою подається на окремий пістолет миття на пості, утворюється піна якою покривається авто. Після нанесення піни або порошкової суміші необхідно ретельно змити кузов.Наступна функція це нанесення нано воску, який миттєво покриває авто захисною плівкою, воск захищає лакофарбове покриття та покращує якість наступних мийок авто.Змивання підготовленою де-мінералізованою водою, ця вода позбавлена всіх домішок і тому після змивання авто не затримується на кузові і не залишає плям, що дозволяє не протирати кузов після миття.
Всі програми інтуїтивно зрозумілі з першого разу, вибір програм на пості миття виконує сам користувач автомийки самообслуговування. Обладнання для Безконтактної Мийки Самообслуговування «HydroDynamic» виконано з найкращих світових комплектуючих, що забезпечує безаварійність та довгий термін експлуатації. Авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» працюють 24 години в добу, 7 днів в тиждень. Так як система комп’ютеризована то власник на відстані контролює роботу мийки. Автомийне обладнання «HydroDynamic» - найкраща інвестиція.
 

 

 

Проекти

  • logo okrojone
  • logo unicar
  • logo force